zaloguj się | rejestracja  

Strona główna | Szukaj maszyn | Dodaj ogłoszenie | Oferta specjalna | Reklama | Kontakt | Pomoc

Szukaj
 

Regulamin GMU.PL Giełda Maszyn Używanych

Korzystanie z serwisu  oznacza akceptację warunków poniższego regulaminu.§ I. Postanowienia ogólne


Serwis www.gmu.pl jest internetową bazą ogłoszeń, przeznaczoną dla użytkowników zainteresowanych kupnem i sprzedażą maszyn, urządzeń i części.

Operatorem serwisu www.gmu.pl jest firma GMU Paweł Nawrocki z siedzibą w Jarocinie przy ul. Śródmiejskiej 20A§ II. Korzystanie z serwisu


1. Rejestracja użytkownika
Użytkownikiem giełdy maszyn używanych jest każda osoba, która dokonała rejestracji.

Rejestracja nowego użytkownika jest bezpłatna i umożliwia późniejsze logowanie w serwisie gmu.pl. Pozwala na przeglądanie ofert aktywnych innych użytkowników giełdy, dodawanie ofert własnych oraz reklamowanie się na stronach gmu.pl.
W celu dokonania rejestracji w serwisie gmu.pl, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Nazwą użytkownika będzie Państwa adres email, hasło dostępu nadają Państwo wg własnego uznania. Prosimy o zapamiętanie danych do późniejszego logowania.

W przypadku naruszenia regulaminu przez użytkownika operator serwisu www.gmu.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia jego konta.

2. Dodawanie ogłoszeń
Zamieszczanie ogłoszeń możliwe jest po uprzednim zarejestrowaniu się w bazie użytkowników serwisu gmu.pl. Dodawanie ogłoszeń na giełdzie jest płatne i następuje za pomocą linku „Dodaj ogłoszenie”. Ogłoszenie należy dodać w wybranej i najbardziej pasującej do danego przedmiotu kategorii. Dodane ogłoszenia ukazują się w bazie ogłoszeniowej natychmiast po ich wprowadzeniu (dla użytkowników posiadających dostateczną ilość punktów na swoim koncie). Oferty nie związane z branżą serwisu, zawierające w treści reklamę firmy lub kilka urządzeń równocześnie, zostaną usunięte.

Ogłoszenia maja 14-to dniowy okres ważności i po upływie tego terminu stają się nieaktywne i niewidoczne dla innych użytkowników serwisu. Ważność ogłoszenia można przedłużyć korzystając z panelu „Moje dane”.

GMU Paweł Nawrocki nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Przypominamy, że osoba zamieszczająca ogłoszenia zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa GMU Paweł Nawrocki lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną. GMU Paweł Nawrocki nie ponosi również odpowiedzialności za zachowanie sprzedających ani za oferowane przez nich towary i usługi.

GMU Paweł Nawrocki nie pośredniczy w kontaktach pomiędzy użytkownikami Giełdy. Na ogłaszającym spoczywa obowiązek podania właściwego adresu poczty elektronicznej w rubryce "e-mail"

3. Uprawnienia użytkownika - płatne i bezpłatne zasoby giełdy
Każdy użytkownik może przeglądać ogłoszenia w bazie serwisu gmu.pl bezpłatnie. Odpłatne jest zamieszczanie ogłoszeń i reklam w serwisie gmu.pl. Każdy użytkownik może dodać dowolną ilość ogłoszeń. Dodawanie ogłoszeń możliwe jest po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu się do serwisu gmu.pl

4. Zamawianie usług / Cennik opłat za umieszczanie ogłoszeń
Szczegółowe informacje na temat cen zamieszczania ogłoszeń i reklam znajdują się pod linkiem: cennik ogłoszeń.

5. Ustawienia użytkownika
Korzystając z linku "Moje konto" mogą Państwo w każdym momencie korzystania z giełdy dokonać korekty danych użytkownika, zobaczyć swoje oferty, sprawdzić ilość punktów.

§ III Ochrona danych

 

Każdy użytkownik serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych oraz na wykorzystywanie tych danych w celach marketingowych. Serwis gmu.pl nie ma obowiązku kasowania danych, po wygaśnięciu ważności ogłoszenia.   

 

Wszystkie sprawy nienormowane powyższym regulaminem regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.